Agenda

Themabijeenkomst LOTOTO

Uit het thematoezicht op LOTOTO (lock out, tag out en try out) of veiligstellen door de Nederlandse Arbeidsinspectie (NLA) blijkt dat in 25% van de gevallen wordt gehandhaafd op één of meer overtredingen. Dit staat nog los van de aanbevelingen die door NLA daarnaast ook worden gedaan. Ook diverse bedrijven erkennen dat LOTOTO een onderwerp is dat weerbarstig is en dat voortdurend aandacht behoeft.

Deltalinqs organiseert voor haar leden een themabijeenkomst over LOTOTO waarbij de nadruk zal liggen op enerzijds de valkuilen en uitdagingen en anderzijds op de goede voorbeelden die er ook zijn.
Tijdens deze bijeenkomst worden door de NLA (Marjan Kouwenberg), Equans (Rick Gooshouwer) en LyondellBasell (Martin Tanis) nader ingegaan op die uitdagingen en goede voorbeelden.  

Tijdens de bijeenkomst wordt door de sprekers vanuit hun eigen perspectief, onder andere ingegaan op het veiligstellen, de rol van de veiligwerkvergunning, de LMRA, doelmatig toezicht en goede instructies in dit proces. We hopen u met de informatie te inspireren en uw eigen LOTOTO proces nog eens tegen het licht te houden en te optimaliseren.

Datum en tijdstip:
2025-03-04T13:00:00 2025-03-04T15:00:00
Locatie:
Van der Valk Ridderkerk
Adres:
Krommeweg 1
2988 CB Ridderkerk
Aanmeldperiode:
2024-10-21T08:30:00 2025-02-28T17:00:00